کد خبر : 133931 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 9 2018 8:41AM - 2018/08/09
0 نفر 0 نفر

پیام تبریک مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان شهرضا به مناسبت روز خبرنگار

سیناخبر- پیام تبریک مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان شهرضا به مناسبت روز خبرنگار.

پیام تبریک مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان شهرضا به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش سیناخبرمتن پیام به شرح زیراست:

نمايندگان محترم خبرگزاري ها ، پايگاه هاي اطلاع رساني ، مطبوعات و جرايد محلي شهرستان شهرضا

با سلام و احترام

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)، در روزگاري كه از آن به عصر اطلاعات و فناوري نام مي برند، قطعا خبرنگار، نقشي حياتي و انكار نشدني دارد. در دنياي كنوني با وجود فناوري هاي ارتباطيِ پيشرفته و متعدد در امر دست يابي سريع به اطلاعات و منابع مختلف و با وجوددرگيري هايي كه به طور آشكار در بيشتر نقاط اين كره خاكي فراگير شده، كسب اطلاعات صحيح و قابل اطمينان، تنها از راه خبرنگاراني درست كار، شدني است. خبرنگاران كه از مهره هاي اساسي اين مهم به شمار مي آيند، بايد با قبول خطرهاي فراوان، به واقعيت مسأله پي ببرند و آن را به مردمان برسانند.

روز خبرنگار، روزي است كه با خون نگاشته شد. در اين روز، مقدس ترين عامل سوگند در كتاب آسماني بار ديگر به مظهردرخشش تبديل شد تا حكايتگر زندگي تابناك رهپوياني شود كه همواره با قلم ميثاقي جاودانه بسته اند.

اينجانب ضمن گراميداشت 17 مردادماه سالروز شهادت شهيد والامقام محمود صارمي و نامگذاري اين روز به عنوان روز خبرنگار، از تلاش و زحمات بي دريغ و اثرگذار حضرتعالي و همكارانتان در ارتباط با اطلاع رساني و انعكاس اخبار وگزارشات مجموعه جهاد كشاورزي قدرداني نموده، اميد است خداي منان توفيق پاسداشت و شناخت ارزش زحمات شما را بيش از پيش به همگان عطا فرمايد. سلامتي و موفقيت روز افزونتان را آرزومندم.

و من ا... التوفيق

رضا باقري

مدير جهاد كشاورزي شهرستان شهرضا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang