کد خبر : 133903 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 6 2018 12:06PM - 2018/08/06
0 نفر 0 نفر

هرشب ستاره ای را به زمین می‌کشند

سیناخبر- هرشب ستاره ای را به زمین می‌کشند و باز این آسمان غم زده غرق ستاره است.

هرشب ستاره ای را به زمین می‌کشند

به تاریخ 1359/10/19 شمسی ساعت 10 شب وصیت نامه می‌نویسم :

هرشب ستاره ای را به زمین می‌کشند و باز این آسمان غم زده غرق ستاره است.

 مادر جان می‌دانی تو را بسیار دوست دارم و می‌دانی که فرزندت چقدر عاشق شهادت است.

مادر جهل حاکم بر یک جامعه انسان ها را به تباهی می‌کشد و حکومت های طاغوت مکمل های این جهل هستند و شاید سال ها طول بکشد که انسانی از سلاله پاکان زائیده شود و بتواند رهبری یک جامعه سردرگم  و سر در لاک خود فروبرده را در دست گیرد و امام تبلور ادامه دهندگان راه امامت وشهادت  و شهامت است.

مادر جان به خاطر داری که من برای  یک اطلاعیه امام حاضر بودم بمیرم ، کلام او الهام بخش  روح پرفتوح اسلام در سینه و  وجود گندیده من بوده و هست، اگر من افتخار شهادت داشتم از امام بخواهید برایم دعا کنند تا شاید خدا من روسیاه را در درگاه باعظمتش به عنوان یک شهید بپذیرد.

مادر جان من متنفر بوده و هستم از انسان های سازش کار و بی تفاوت و متاسفانه جوانانی که شناخت کافی از اسلام ندارند ونمی‌دانند برای چه زندگی می‌کند وچه هدفی دارند و اصلا چه می‌گویند بسیار است، ای کاش به خود می‌آمدند .

از طرف من به جوانان بگوئید چشم شهیدان وتبلور خونشان به شما دوخته شده است ، به پا خیزید و اسلام را  و خود را دریابید، نظیر انقلاب اسلامی ما در در هیچ کجا پیدا نمی‌شود نه شرقی – نه غربی اسلامی که ... ای کاش ملتهای تحت فشار مثلث زور و زر و تزویر به خود می‌آمدند و  پوزه استکبار را به خاک می‌مالیدند.

 مادر جان جامعه ما تازه انقلاب  کرده و چندین سال طول می‌کشد تا بتوانند کم کم صفات  و اخلاق طاغوت را از مغز انسان ها بیرون کنند ولی روشنفکران ما به این انقلاب بسیار لطمه زدند زیرا نه آن را می‌شناختند و نه بابتش رنجی متحمل شده اند  و از هر طرف به این نونهال آزاده ضربه زدند ولی خداوند مقتدر است و اگر هدایت نشدند مسلما مجازات خواهند شد .

پدر و مادر عزیز؛ من زندگی را دوست دارم  ولی نه تا آنقدر که آلوده اش شوم و خویشتن را گم  و فراموش کنم ،من علی وار زیستن  و  علی وار شهید شدن ، حسین وار زیستن  و حسین وار شهید شدن را دوست می‌دارم .

شهات در قاموس اسلام  کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم ، جور ، شرک والحاد می‌زند  و خواهد زد ،ببین ما به چه روزی افتاده ایم و استعمار چقدر جامعه ما را به لجنزار کشیده است ولی چاره ای نیست اینها سد راه انقلاب اسلامی هستند ، پس سد راه اسلام باید برداشته شود تا راه تکامل طی شود .

مادر جان به خدا قسم اگر گریه کنی و به خاطر من گریه کنی اصلا از تو راضی نخواهم بود، زینب وار زندگی کن و مرا نیز به خدا بسپار (اللهم ارزقنی توفیق الشهادة فی سبیلک ).

وصیت نامه شهید حاج محمد ابراهیم همت

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang