کد خبر : 113510 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jun 17 2018 11:51AM - 2018/06/17
0 نفر 0 نفر

صدور بیش از یک هزار جلد سند مالکیت اراضی در شهرضا

سیناخبر- رییس اداره راه و شهرسازی شهرضا از صدور و واگذاری ۱۴۰۰ جلد سند مالکیت اراضی این شهرستان در یک سال گذشته خبر داد.

صدور بیش از یک هزار جلد سند مالکیت اراضی در شهرضا

به گزارش سیناخبرغلامرضا سبزواری اظهار کرد: در یک سال گذشته ۸۰ قطعه زمین با کاربری‌های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی شهرستان واگذار شده است.

سبزواری ادامه داد: این کاربری‌ها اعم از کشاورزی، دامداری و صنعتی بوده  که در قالب عقد قراردادهای اجاره به شرط تملیک، فروش و اجاره واگذار شده است.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرضا در ادامه افزود: در یک سال گذشته ۱۴۰۰ جلد از اسناد مالکیت اراضی شهرستان صادر و به متقاضیان واگذار شده است.

سبزواری تصریح کرد: تعدادی از اراضی که اسناد مالکیت آن‌ها واگذار شده مربوط به مسکن‌های مهر شهرستان و تعاونی‌های آن بوده است.

وی با اشاره به واگذاری قطعه زمینی به متراژ ۶۰۰ متر به اداره ورزش و جوانان شهرضا، تصریح کرد: این قطعه زمین برای ساخت خانه جوان شهرضا در سایت اداری شهرستان واگذار شده که پس از طی مراحل قانونی قرارداد واگذاری آن انجام و عملیات ساختمانی در آن آغاز می‌شود.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرضا اضافه کرد: قطعه زمین دیگری نیز به مساحت بیش از چهار هزار متر به اداره ورزش و جوانان شهرستان، برای ساخت سالن ورزشی در فاز چهار منطقه «سروستان» واگذار شده است./ ایمنا

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang