کد خبر : 103276 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : May 16 2018 10:03AM - 2018/05/16
0 نفر 0 نفر

بازدید ۱۰۰ گردشگر خارجی از امامزاده شاهرضا(ع)

سیناخبر- سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: از آغاز سال جاری تا کنون ۱۰۰ گردشگر خارجی در قالب تورهای سیاحتی به حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) مشرف شده اند.

بازدید ۱۰۰ گردشگر خارجی از امامزاده شاهرضا(ع)

به گزارش سیناخبر فرهاد عرب اظهارکرد: باتوجه به اقدامات انجام شده در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی بارویکرد جذب گردشگران برای بازدید از این اماکن متبرکه، از اول سال جاری تاکنون ۱۰۰ نفر گردشگر خارجی به بازدید از حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) مشرف شده اند.

وی در ادامه افزود: این گردشگران خارجی از کشورهای سوریه، آلمان، اسپانیا، عراق، یمن، روسیه، افغانستان، نیوزلند، استرالیا و فرانسه بوده اند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا ادامه داد: هفته گذشته نیز ۲۰ نفر از گردشگران فرانسوی به بازدید حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان مشرف شدند.

فرهاد عرب اضافه کرد: در همین راستا  با هدف نشر معارف اسلامی و شیعی تعدادی مبلغ مسلط به زبان های خارجی در صحن آستان مقدس امامزاده شاهرضا (ع) مستقر هستند که اطلاعات لازم را در قالب بروشور و کتب مربوطه به گردشگران خارجی  ارائه می دهند.

وی در ادامه گفت: آستان مقدس امامزاده شاه رضا (ع) در شهرستان شهرضا، بخش مرکزی، در شمال شهر شهرضا و واقع در بلوار مدرس واقع شده است./ قدس آنلاین

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang