کد خبر : 102828 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 13 2018 10:45AM - 1396/12/22
0 نفر 0 نفر

معاون جدیدفرهنگی دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا معرفی شد

سیناخبر- مراسم تکریم و معارفه معاونان جدید و قدیم فرهنگی دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حضور رئیس واحد، معاونان و کارکنان حوزه فرهنگی دانشجوئی برگزار شد.

معاون جدیدفرهنگی دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا معرفی شد

به گزارش سیناخبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا در این مراسم که در سالن کنفرانس دانشکده دارو سازی برگزار شد گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی پیچیده و مداوم دشمنان نسبت به جوانان کشور کار و فعالیت در حوزه فرهنگی دانشجوئی باید جهادی توام با ایثار و فداکاری باشد.

فرید نعیمی با اشاره به تغییر رویکردی که با آغاز مدیریت دکتر ولایتی و دکتر رهبر بر اساس گفتمان انقلاب اسلامی در راس هرم دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است افزود: خلاقیت و نوآوری در برنامه های فرهنگی برای اوقات فراغت دانشجویان به عنوان ساعات طلائی ، نیاز حوزه مدیریت فرهنگی دانشجوئی است.

وی با قدردانی از فعالیت های دکتر علیرضا گلشنی در مدت تصدی معاونت دانشجوئی فرهنگی خطاب به معاون جدید این حوزه بیان کرد: بایدفرمایشات و دغدغه های مقام معظم رهبری در باره مسائل فرهنگی مربوط به جوانان در همه برنامه ها لحاظ شود و رهنمودهای ایشان چراغ راه این حوزه باشد.

عبدالرضا باقی معاون جدید فرهنگی دانشجوئی نیز در این مراسم گفت: رمز موفقیت فعالیت های فرهنگی در دانشگاه این است که کار فرهنگی را مختص به یک حوزه نکنیم و همه ی بخشهای دانشگاه در یک تعامل دو سویه با هم همکاری داشته باشند.

عضو هیات علمی دانشکده علوم انسانی واحد شهرضا بیان کرد: ارتقاء فعالیتهای دفتر مشاوره به عنوان یک ظرفیت خوب برای حل معضلات، ایجاد دوره های یادگیری مهارت های زندگی، ایجاد نهضت مطالعه کتاب بین دانشجویان و پرسنل، احیاء بحثهای جریان شناسی سیاسی، فرهنگی، اقتصادی برای استادان، هیات امنائی کردن برنامه های مسجد دانشگاه با محوریت دانشجویان و بسیج دانشجوئی از اهم برنامه های پیش روی حوزه فرهنگی دانشجوئی واحد شهرضااست./ روابط عمومی دانشگاه

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang