کد خبر : 92580 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 11 2018 9:18PM - 2018/02/11
0 نفر 0 نفر

راهپیمایی یوم الله 22بهمن در منظریه شهرضا برگزار شد

سیناخبر-راهپیمایی 22بهمن امسال باتلاش شبانه روزی عوامل شهرداری منظریه ،شورای اسلامی شهر منظریه ونیروی انتظامی وحوزه مقاومت بسیج ،روحانیت معزز،هیات مذهبی شهر،برگزارشد.

راهپیمایی یوم الله 22بهمن در منظریه شهرضا برگزار شد

به گزارش سیناخبر امروز مردم فهیم وانقلابی شهرمنظریه نیز همزمان باسراسر ایران اسلامی مملو از شور حضورهستند، حضوری به وسعت مقاومت و پایداری زنان و مردان ایران زمین. مردم باز هم به‌خوبی تشخیص دادند و به صحنه آمدند و حمایت تام و تمام خود را از انقلاب اسلامی، آرمان‌های نظام و ولایت‌فقیه اعلام کردند.

دانش آموزان، دانشجویان، بازاریان، ورزشکاران، اصناف، عشایرغیورشهرمنظریه، مسئولان دستگاه‌های مختلف اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان جان برکف،آحاد مختلف مردم امروز با حضور خود درصحنه افتخاری دیگر بر تاریخ غیرت و ولایتمداری افزودند.

 

تأکید مردم بر شعارهای همیشگی انقلاب یعنی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» و «مرگ بر آمریکا و اسرائیل» پاسخی دوباره به همه فشارهای استکبار و سردمداران آن نشان آن داشت که دشمنان  بدانند ملت ایران بعد از 39 سال از انقلاب همچنان بر سر استقلال و منافع ملی خود با هیچ قدرت مستکبری سر سازش نخواهند داشت

از سوی دیگر پیام راهپیمایی امروز پیام وحدت و اقتدار ملت ایران بود، مردم با هوشیاری نسبت به توطئه‌های دشمنان برای تفرقه افکنی میان مردم و مسئولان، در قالب صفوف واحد در جشن باشکوه ملی ۲۲ بهمن شرکت کرده‌اند تا پیام وحدت را با صدای رسای خود به سراسر دنیا مخابره کنند.

 مردم باحضور گسترده خود در مسیرهای راهپیمایی درمیدان شهدای شهرمنظریه تجمع کردند.

برنامه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید ادامه پیدا کرد. بعداز آن گروه موزیک با نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران وسرود انقلابی ، رنگ وبوی انقلاب را به مراسم داد.

در ادامه مراسم حجت الاسلام صالح رییس حوزه علمیه مدینه العلم شهرستان شهرضا ضمن تبریک به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران وتسلیت به مناسبت ایام فاطمیه گفت : ما امسال به گونه ای سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب راجشن می گیریم که دشمنان با توطئه های زیاد خود میخواهند به نظام ما لطمه وارد کنند.

حجت الاسلام صالح افزود: ما به انقلاب خود افتخار می کنیم وبه آینده آن امیدواریم.

وی خاطر نشان کرد :راه راست را امام خمینی(ره) وشهدا به نشان دادند وبعد از آن ها نیز رهبر معظم انقلاب بابصیرتی کامل توطئه های دشمنان راخنثی می کند.

درپایان مراسم قطعنامه راهپیمایی سراسری یوم الله 22بهمن قرائت شد.

/روابط عمومی شهرداری منظریه -مهوش نادری

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang