کد خبر : 92569 دسته : دینی ومذهبی
تاریخ انتشار : Feb 9 2018 4:52PM - 2018/02/09
1 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا گفت:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را شگفت زده می کند

سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: در راهپیمایی۲۲ بهمن امسال همه خواهند آمد و این حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را شگفت زده می کند.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را شگفت زده می کند

به گزارش سیناخبر، حجت الاسلام حاج شیخ سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرضا ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: مردم پشتوانه اصلی انقلاب هستند.

وی  حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه را وظیفه همه مردم دانست و افزود: این حضور و مشارکت زمینه را برای اقتدار بیشتر نظام اسلامی در تمامی عرصه ها فراهم می کند.

امام جمعه شهرضا ولایت فقیه و مردمی بودن انقلاب را دو ویژگی مهم انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: پشتوانه انقلاب همین عموم مردم هستند که 22 بهمن را جشن می گیرند.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان این که 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد گفت: سقوط نظام شاهنشاهی یک پیروزی بزرگ و بی سابقه در دنیا بود که توسط یک رجل الهی، معنوی، اهل تقوا و دیانت که یک سوم از عمرش را صرف تذهیب نفس کرد انجام شد.

وی با بیان این که براساس روایات اسلامی هیچ چیز مانند ظلم و ستم نعمت ها الهی را تغییر نمی دهد گفت: تبعیض و بی‌عدالتی و فساد از مصادیق ظلم است.

امام جمعه شهرضا گفت: اگر در جامعه‌ای ظلم رواج یابد که افرادی به ناحق از بیت المال استفاده کنند و فقرا هرروز فقیرتر و ضعیف تر شوند، نعمت‌های خداوند نیز از بین می‌رود.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان این که هر کسی در هر کجا هست باید عدالت در نظرش باشد گفت: همه ما باید برای رضای خدا کار کنیم تا خدا از ما راضی باشد.

وی با اشاره به این که نوسانات بهای کالاها و ارز در بازار بر اقشار کم درآمد و ضعیف فشار وارد می‌کند گفت: حامیان اصلی انقلاب اقشار ضعیف و متوسط جامعه بوده‌ که همیشه در صحنه حاضر هستند.

امام جمعه شهرضا گفت: انقلاب ما انقلاب پا برهنگان است و نباید اجازه دهیم که مشکلات اقتصادی، معیشت زندگی آنان را تحت الشعاع قرار دهد.

حجت الاسلام یعقوبی همراهی مردم و دولت برای حل مشکلات را ضروری دانست و افزود: حفظ وحدت و همدلی نیاز ضروری جامعه است.

وی تصریح کرد: راه حفظ و به وجود آوردن دستاورد های انقلاب را نهراسیدن و کوتاه نیامدن در مقابل دشمنان است.

 امام جمعه شهرضا قطع امید از حمایت بیگانگان را ضروری دانست و افزود: راه برون رفت از مشکلات کشور شناخت و پایبندی به اصول و مبانی انقلاب، انقلابی ماندن و اتکا به توانمندی‌های داخلی است.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به بخش‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب گفت: اتکا به نیرو های جوان، مدیریتی جهادی،

 تولید علم و نو آوری های علمی، اتکا به سرمایه های داخلی و مقابله با نفوذ راهکار حفظ انقلاب و ارزش‌های آن است.

وی از افتتاح  73پروژه مختلف درشهرستان شهرضا همزمان با دهه فجر امسال خبر داد و افزود: به برکت انقلاب است که ۸۰ درصد از پروژه ها در مناطق محروم و روستایی به بهره برداری رسیده است.

امام جمعه شهرضا با بیان این که مسئولان باید گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه دهند گفت: عملکرد مسئولان تأثیر مستقیم بر دیدگاه عمومی مردم نسبت به انقلاب دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang