کد خبر : 239187 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jul 10 2021 12:15PM - 1400/04/19
0 نفر 0 نفر

خاموشی‌ها نتیجه کم‌کاری‌ دولت‌ در توسعه ظرفیت نیروگاهی کشور است

سیناخبر-امام جمعه شهرضا گفت: ۱۱ هزار مگاوات برق کمبود داریم که مربوط به کم کاری‌ دولت در توسعه ظرفیت نیروگاهی کشور است و این کمبودها در فصل تابستان اثر می‌گذارد.

خاموشی‌ها نتیجه کم‌کاری‌ دولت‌ در توسعه ظرفیت نیروگاهی کشور است

به گزارش روز شنبه سیناخبر حجت‌الاسلام سید نعمت‌اله صالح اظهار داشت: بسیاری از واجبات زمانی به نتیجه می‌رسد که مسأله حجاب، حیا و عفت رعایت شده باشد.

حجت الاسلام صالح با بیان اینکه وقتی حجاب و عفاف در جامعه کم رنگ شد، امنیت باقی نمی‌ماند، افزود: بسیاری از طلاق‌ها و پرونده‌هایی که دادگاه‌ها را پر کرده، محصول شکسته شدن و سهل انگاری در حیا، حجاب و عفت است، به دلیل اینکه حیا و عفت در جامعه رعایت نشده است، بسیاری از خانواده‌ها از هم پاشیده شدند.

وی با بیان اینکه در هفته گذشته حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای از سوی رهبر معظم انقلاب به سمت ریاست قوه قضائیه منصوب شدند، گفت: اولین بار است که در طول ۴۰ سال گذشته قوای کشور با هم همراه و هماهنگ هستند، امیدوار هستیم در سایه وحدت و همدلی قوای کشور و کمک مردم شاهد عظمت نظام و رفع مشکلات باشیم.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه امروز برای هیچ مدیری عذری برای کم‌کاری و سهل‌انگاری پذیرفتنی نیست، بیان کرد: با شروع دولت مردمی آیت‌الله رئیسی ثمرات این واقعه بزرگ را می‌بینیم، یکی از ترفندهای دشمن آن است که توقع مردم را بالا می‌برد، اما مشکلاتی در طول سال‌های گذشته به ویژه در ۸ سال گذشته به وجود آمد و بسیاری از آن‌ها بعداً مشخص می‌شود، حل این مشکلات زمان می‌برد تا سنگ‌هایی که سر راه انداخته شده است کنار برود و جاده هموار شود.

حجت الاسلام سید نعمت الله صالح در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه خاموشی‌هایی که در طول چند روز گذشته به وجود آمد، نگرانی‎‌های به حقی را برای مردم به وجود آورد، عنوان کرد: در وضعیت بسیار حساسی زندگی می‌کنیم، خاموشی برق و قطع آب اتفاق می‌افتد؛ دشمن در این زمانی که انتقال قدرت به آیت‌الله رئیسی است به دنبال آشوب و بهم ریختگی در کشور است تا نخستین چالش را برای دولت آینده به وجود آورد.

حجت الاسلام صالح با بیان اینکه بین تولید و مصرف برق بسیار فاصله است و گرمای امسال بر اساس نظر کارشناسان در طول ۵۰ سال گذشته در دنیا بی‌سابقه بوده است، ادامه داد: ۱۱ هزار مگاوات برق کمبود داریم که مربوط به کم کاری‌های دولت‌های قبل به ویژه دولت یازدهم و دوازدهم است، این کمبودها در فصل تابستان اثر می‌گذارد.

وی با بیان اینکه نهاد نماز جمعه منصوب به رهبری است و باید در مسائل اجتماعی الگو باشد و تبعیت از مصوبات ستاد کرونا یک امر ضروری است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر دشمن از نفوذ در حاکمیت مأیوس شده و به سراغ مردم می‌آید و نماز جمعه باید حلقه اتصال بین مردم و نظام را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang