کد خبر : 207924 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jul 28 2020 6:10PM - 1399/05/07
0 نفر 0 نفر

7 پروژه گاز رسانی در شهرضا به بهره برداری می رسد

سیناخبر- مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان در شهرضا گفت: عملیات اجرایی 7 پروژه گاز رسانی در مناطق مختلف شهرضا آغاز شده و به زودی به بهره برداری می رسد.

7 پروژه گاز رسانی در شهرضا به بهره برداری می رسد

به گزارش سیناخبر سید مصطفی علوی صبح امروز سه شنبه در جلسه بررسی مشکلات گازرسانی شهرستان که در فرمانداری برگزار شد،  تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه های 2 منطقه در دشت پرزان و مزارع چغاد آغاز شده و تا هفته بسیج به بهره برداری می رسد.

علوی بیان داشت: ایستگاه گاز رسانی شهرک امیرکبیر شهرضا با اعتبار 80 میلیارد ریال و ایستگاه شهرک شیخ بهایی شهر منظریه  تکمیل شده و گاز رسانی داخل این شهرک ها هم تا هفته بسیج انجام می شود.

وی گفت: روستای هوک که تنها روستای بدون گاز شهرستان است به لحاظ بعد مسافت زمینه اجرایی گازرسانی را ندارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان تصریح کرد: تلاش می کنیم تا با ایجاد فضاهای گلخانه ای زمینه اجرایی گاز رسانی به این روستا نیز فراهم شود.

علوی بیان داشت: شرکت گاز استان اصفهان از نظر امتیاز در بین شرکت های گاز کشور رتبه برتر را کسب کرد.

وی خدمات ارائه شده در شرکت، چارچوب های موجود برای خدمت رسانی و برنامه های توسعه گاز رسانی را از عوامل موثر در کسب این رتبه برشمرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: در 110 شهر استان هیچ مورد قطعی گاز نداشته ایم و گاز مشترکین به صورت مستمر و ایمن تامین شده است.

علوی افزود: این شرکت در سال 96 نیز موفق به کسب رتبه برتر کشوری شده بود.

وی اظهار داشت: تمامی روستاهای بالای 20 خانوار در استان از نعمت گاز بهره مند هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان افزود: بعضی روستاها در مناطق بسیار صعب العبور مانند فریدونشهر و 4 روستا در سمیرم گاز رسانی نشده اند که نبود مسیر مطمئن برای گازرسانی علت این امر است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang