کد خبر : 197617 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : May 19 2020 3:51PM - 1399/02/30
0 نفر 0 نفر

مدیر مسئول بنیاد خیریه آبشار عاطفه های شهرضا

امسال بیش از 1300 سبد معیشتی توسط خیریه آبشار عاطفه ها توزیع شده است

سیناخبر - مدیر مسئول بنیاد خیریه آبشار عاطفه های شهرضا گفت: تا کنون بیش از 1300 سبد معیشتی توسط خیریه آبشار عاطفه ها بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

امسال  بیش از 1300 سبد معیشتی توسط خیریه آبشار عاطفه ها توزیع شده است

اعظم صاحبان در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: این خیریه از سال 1396 در شهرضا آغاز به کار کرده و خانواده های که سرپرست خانواده خانم هستند و یا بد سرپرست و بی سرپرست هستند را در شهر و برخی روستا ها مورد حمایت قرار داده است.
وی تصریح کرد: در شرایط به وجود آمده کرونایی نیز مردم همیشه در صحنه و فهیم شهرضایی با کمک  175میلیون تومانی جهت تهیه سبد غذایی معیشتی بهداشتی به ارزش حدود 135 هزار تومان به 400 خانواده اهدا گردید.
مدیر مسئول بنیاد خیریه آبشار عاطفه های شهرضا گفت: با کمک مردم خیر اندیش شهرضا هر شب حدود 100 تا 150 غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.
صاحبان اظهار داشت: تا کنون از اول ماه مبارک رمضان بیش از دو هزار غذای گرم با شعار سی شب افطار به ایتام و نیازمندان در شهرضا توزیع شده است.
وی با بیان این که با پیش خرید برخی اقلام ضروری از مغازه داران معتمد شهر به افراد نیزمند آن محله این فرصت را می دهد تا اقلام را به صورت رایگان تهیه کنند.
مدیر مسئول بنیاد خیریه آبشار عاطفه های شهرضا گفت: از طرف مردم خیر شهرضایی ده هزار بن نان به ده نانوایی  اهداگردید تا به مردم نیازمند هر محله اهدا گردد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang