کد خبر : 197203 دسته : سیاسی واقتصادی
تاریخ انتشار : Feb 11 2020 2:35PM - 1398/11/22
0 نفر 0 نفر

معاون ستاد مهدویت کشور:

انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است

سیناخبر - معاون ستاد مهدویت کشور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است، گفت: کارگزاران دولت اسلامی همه باید خدمتگزار مردم باشند.

انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است

به گزارش سیناخبر، حجت الاسلام اسماعیل ولیخانی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرضا اظهار داشت: همه مدیران ما باید هوای این مردم را داشته باشند؛ مردم ولایتمداری که این گونه پای انقلاب ایستاده اند.

وی ضمن گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار دلها تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی باید اخلاص و عمل شهید حاج قاسم سلیمانی را الگو قرار دهند و برای رضایت خدا و مردم قدم بردارند.

معاون ستاد مهدویت کشور ابراز داشت: شهید سلیمانی کسی بود که طبق فرموده رهبر معظم انقلاب تمام عمرش را در جهاد فی سبیل الله گذراند و در آخر مزد جهاد خود را گرفت و به مقام والای شهادت رسید.

سردار سلیمانی نماد مدیریت جهادی است

وی سردار سلیمانی را نماد مدیریت جهادی دانست و تاکید کرد: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از جهات مختلف برای اقشار مملکت الگوی اسلامی و دینی و نماد مدیریت جهادی است.

حجت الاسلام ولیخانی اضافه کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی یک الگو و اسوه برای خدمت به مردم بود و از مسئولان نیز می خواست که خادم مردم باشند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از فرهنگ مهدوی است، بیان داشت: کارگزاران دولت اسلامی مجاز به اشرافی گری نیستند بلکه باید با بازگشت به صفا، صمیمت و تلاش جهادی ابتدای پیروزی انقلاب، به دنبال خدمت به مردم باشند.

نور مهدویت به برکت انقلاب اسلامی به متن زندگی شیعیان بازگشت

معاون ستاد مهدویت کشور گفت: نور مهدویت به برکت انقلاب اسلامی به متن زندگی شیعیان بازگشت و مسئولان باید در مسیر تحقق آرمان های انقلاب که همان زمینه سازی ظهور است، حرکت کنند.

ولیخانی جمهوری اسلامی را مقدمه ای برای بیداری جهان اسلام از بردگی دانست و ابراز داشت: انتظار ظهور تلاشی برای تحقق وعده مسلم الهی است که انقلاب اسلامی بر پایه این مفهوم در اندیشه های امام راحل شکل گرفت./خبرگزاری مهر

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang