کد خبر : 197202 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 11 2020 12:36PM - 1398/11/22
2 نفر 0 نفر

در چهل و یکمین بهار پیروزی

شهرضا بار دیگر جانانه خروشید

سیناخبر- مردم شهرستان شهرضا امسال هم مثل هر سال با حضور پر شکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند.

شهرضا بار دیگر جانانه خروشید

به گزارش سیناخبر صبح امروز سه شنبه  با اینکه اعلام شده بود که راهپیمایی از ساعت 9:30 شروع می شود اما مردم زودتر در میدان تاسوعا جمع شده بودند و پرچم ها و تصاویر رهبری و سردار شهید سلیمانی را توزیع می کردند تا راهپیمایی شکوه و جلوه بیشتری داشته باشد.

امسال 22 بهمن مصادف با چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی است. مردم شهرضا طی دیروز و فردا یادواره بزرگداشت این سردار بزرگ انقلاب را بر پا کردند و می کنند.

پیر و جوان، بزرگ و کوچک به خیابان ها آمدند تا با شهدای انقلاب تجدید میثاق و به مستکبران اعلام کنند که تا آخرین نفس پای انقلابشان ایستاده اند.

در بین جمعیت پسر بچه هفت هشت ساله ای را با سر بند سرخ انتقام دیدم و ازاو علت بستن این سربند را پرسیدم و جواب داد: ما همه سربازان قاسم سلیمانی هستیم و برای انتقام خونش آماده ایم که از جان خودمان بگذریم.

مادری را دیدم که به همراه بچه خردسالش به راهپیمایی آمده بود و پرچمی با مضمون انتقام سخت به همراه داشت.

اینها همه نشان دهنده علاقه مردم به انقلاب و سردار دلهاست. مردم شهرضا در ایام شهادت سردار سلیمانی هم بار ها به خیابان ها آمدند و این اقدام جنایتکارانه آمریکا را محکوم کردند.

دختر جوانی به من می گفت: حراست و پاسداری از انقلاب زن و مرد نمی شناسد. ما زنان و دختران هم به اندازه مردان به انقلاب علاقه داریم و آماده ایم که فرزندان آینده را برای حفظ این نظام تربیت کنیم تا سربازان قاسم سلیمانی و سرداران بزرگ کشور مان باشند.

از مردم درباره حضورشان پای صندوق های رأی پرسیدم.

 پسر جوانی می گفت: همان طور که الان در راهپیمایی شرکت کردیم در انتخابات هم شرکت می کنیم. درست است که کشور ما مشکلات زیادی دارد ولی راه حل آن انتخاب افراد اصلح و کارآمد برای راهیابی به مجلس است.

پیرمردی که از کسبه بازار بود در جواب این سوال گفت:  نرفتن و شرکت نکردن در انتخابات مشکلی را حل نمی کند بلکه دشمنان ما را خوشحال می کند. ترامپ باید بداند که با این تهدیدها و تحریم ها مردم ایران عقب نشینی نمی کنند.

جمعیت پرشور با سر دادن شعارهای " مرگ بر آمریکا" و  " مرگ بر اسراییل" و " مرگ بر آل سعود خائن" به محل استقرار جایگاه رسیدند.

به حرمت یاد سردار دلها شهید سلیمانی با بانگ بلند بارها نام وی را فریاد زدند تا دنیا بداند ایران و ایرانی منتقم خون سردار بزرگ خود خواهد بود.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang