کد خبر : 176520 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 31 2019 10:56AM - 1398/06/09
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا گفت:

ملت ایران اجازه مذاکره با دشمن بدعهد را نمی‌دهد

سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: معنا ندارد با ظلم و ظالم مذاکره کنیم.

ملت ایران اجازه مذاکره با دشمن بدعهد را نمی‌دهد

به گزارش سیناخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ سید نعمت‌اله صالح ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرضا با بزرگداشت هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر نخبگان مدیریت اسلامی بودند آن ها در طی دو ماه خدمت صادقانه، خالصانه، صداقت و امانتداری که از خودشان نشان دادند برای همیشه الگو شده و نامشان در تاریخ ثبت شد.

وی با بیان این‌که دولت یک رکن اساسی در حکومت اسلامی است گفت:در طول 40 سال گذشته  دولت‌ها کارهای خوبی انجام داده‌اند و باید از کارهای خوبشان تشکر کرد.

امام جمعه شهرضا گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و شکوفایی است اما باید توجه داشته باشیم دولت‌ها وقتی موفق هستند که امانت‌دار و صادق باشند و با مردم به خوبی رفتار کنند و تحت ولایت مقام معظم رهبری باشند.

امام جمعه شهرضا گفت: مطالبه اول مردم از دولت مطیع رهبر انقلاب بودن است.

حجت‌الاسلام  صالح با بیان این که امروز کشورمان در اوج اقتدار و قدرت است و دولت می‌تواند از این ظرفیت استفاده کند و بهترین خدمات را انجام دهد.

وی گفت: اطاعت از رهبری رمز موفیقت همه دولت‌ها بوده است و رکن حکومت اسلامی ولی فقیه است.

امام جمعه با بیان این که امروز مطالبه‌ای که مردم از دولتمردان دارند این است که کاملاً مطیع رهبر معظم انقلاب باشند گفت: بعضی وقت‌ها زمزمه‌هایی از دولتمردان شنیده می‌شود که خلاف منویات رهبری است و این نگران کننده است.

وی گفت: در زمانی که جبهه مقاومت در اوج اقتدار است و در زمانی که پیروزی‌های ملت مظلوم یمن و جبهه مقاومت دنیا را متحیر کرده است، نیروهای مسلح کشورمان با سقوط پهپاد آمریکایی اقتدار و قدرت خود را به جهان نشان می‌دهند و در زمانی که رهبر معظم انقلاب با عظمت و هیبت در مقابل فرستاده ترامپ نامه را قبول نکردند، در چنین وضعیتی زمزمه‌ای از دولتمردان برای مذاکره شنیده می‌شود، این خلاف منویات رهبری است.

امام جمعه شهرضا گفت: انتظار مردم این است که دولت گزارش دهد برای مبارزه با فساد در طول 5 سال گذشته چه کار کرده است.

حجت‌الاسلام صالح گفت: اکثر مدیران ما انسان هایی پاک و متدین هستند تنها تعداد اندکی طوری رفتار کردند که به مدیریت ما لطمه زده است.

وی با اشاره به این که در مبارزه با فساد هرگز نباید کوتاهی کرد گفت: اولین کسی که باید با فساد مبارزه کند قوه مجریه است.

امام جمعه شهرضا گفت: مجلس وظیفه اصلاح قانون را دارد و جزو وظایف اصلی مجلس این است که باید قانون‌ها را اصلاح کند.

حجت‌الاسلام صالح با بیان این که هر روز یک پرونده فساد از وزرات خانه ها بیرون می آید و زمانی نظارت وجود ندارد، زمانی که قوه قضائیه وارد می‌شود داد آقایان بالا می‌رود، قوه قضائیه با قاطعیت وارد شده است و در حال رسیدگی به همه فسادها است و با مفسدان اقتصادی برخورد می‌کند.

وی گفت: قوه قضاییه وارد مبارزه با فساد شده و با جدیت برخورد می کند و کم کاری های دیگر قوا را جبران می کند.

امام جمعه شهرضا گفت: مردم از پیگیری ها و مبارزه جدی با فساد توسط قوه قضاییه رضایت دارند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang