کد خبر : 175611 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Apr 13 2019 8:50AM - 2019/04/13
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا :

سپاه و مردم دو بازوی توانمند انقلاب می باشند

سیناخبر- امام جمعه شهرضا گفت: سپاه یک ار گانی است که با مردم هم عقیده بوده و مردم همه سپاهی هستند.

سپاه و مردم دو بازوی توانمند انقلاب می باشند

به گزارش سیناخبر حجت الاسلام حاج شیخ سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: دشمن چون از سپاه سیلی خورده است و توان مقابله با قدرت نظامی ما را  ندارد، می خواهد خسارتش را این گونه جبران کند .

حجت الاسلام یعقوبی عمل نابخردانه ترامپ در اضافه کردن سپاه جمهوری اسلامی به گروه تروریست را یک عمل واهی و بی عقل خواند و افزود: ترامپ چشم دیدن قدرت نظامی ما را در منطقه ندارد و با این کار اصل قانون اساسی ایران را زیر سوال برده است که با محکومیت همگان روبه رو شد.

وی سپاهیان را مرد میدان عمل دانست و اظهار داشت : سپاه در این 40 ساله با همکاری دیگر نیروهای مسلح امنیت کشور را تامین کرده ونیز دیگر کشورها را از زیر آتش جنگ نجات داده و آرامش و آسایش در منطقه را فراهم کرده است .

امام جمعه شهرضا سیلاب مناطق و سیل زدگی را مسئله روز دانست و افزود: در رفع مشکلات مناطق سیل زده نیز سپاه و بسیج و نیروهای مسلح پیش قدم بودند و در صدد رفع مشکلات در اسرع وقت می باشند .

حجت الاسلام یعقوبی اذعان داشت : کشور ما اکنون دچار مسئله سیل زدگی است وتمامی مسئولان و ادارات باید در حد توان و امکانات به کمک مناطق سیل زده بشتابند و از کمک و همدردی دریغ نکنند .

وی سالروز شهادت شهید سید جمال طباطبایی را گرامی داشت و افزود : یاد و خاطره تمامی شهیدان و جان باختگان مسیر شهادت را گرامی می داریم و انشالله فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه ما هم چنان  باقی بماند.

امام جمعه شهرضا  29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و اظهار داشت : ارتشیان برادران انقلابی و متعهد هستند و باحضورشان در نماز جمعه از تریبون رهبری و ولایت پشتیبانی می کنند .

حجت الاسلام یعقوبی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و بیان داشت : ماه شعبان ماه پر فضیلتی است و بندگان خدا در این ماه با استغفار آمرزیده می شوند و ماهی است که پر از شادی و تولد امامان معصوم(ع) می باشد و روزه گرفتن در این ماه از فضیلت بالایی بر خوردار است .

وی از ستاد نوروزی و تمامی ادارات که در ایام تعطیلات نوروزی میزبان مسافران بودند تقدیر و تشکر کرد و اذعان داشت : میزبانی خوب  از مسافران نوروزی باعث جذب گردشگری در منطقه می شود .

  شهرستان شهرضا با جمعیت حدود 160 هزار نفر و دو شهر منظریه و شهرضا و 23روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد .

 

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang