کد خبر : 175479 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Mar 14 2019 1:22PM - 2019/03/14
0 نفر 0 نفر

مدیر انتشارات کتیبه ماندگار گفت:

تقویم فرهنگی شهرضا در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید

سیناخبر - مدیر انتشارات کتیبه ماندگار گفت: تقویم فرهنگی شهرضا در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید.

تقویم فرهنگی شهرضا در کمتر از یک ماه به چاپ دوم رسید

محمد حیدری در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر گفت: تقویم فرهنگی شهرضا در قالب  سالنامه 1398 در قطع وزیری در سری اول در تیراژ دو هزار جلد در انتشارات کتیبه ماندگار شهرضا منتشر شد.
وی تصریح کرد: به جهت ویژگی های بارز، این سالنامه مورد استقبال فرهنگ دوستان قرار گرفت و ۱۵۰۰ جلد آن قبل از چاپ پیش فروش شد.
مدیر انتشارات کتیبه ماندگار گفت: ذکر نام، تاریخ تولد، شرح حال بزرگان، چهره های تأثیر گذار فرهنگی، شهدای گرانقدر و همچنین اوقات شرعی شهرستان شهرضا از مزایای این سالنامه می باشد.
حیدری با بیان این که تقاضای افراد برای خرید تقویم باعث شد که تقویم به چاپ دوم برسد گفت: برای آن که عرضه سالنامه برای متقاضیان جدید  متوقف نشود از عزیزانی که به شکل عمده خریداری کرده بودند درخواست کردیم اندکی به ما مهلت بدهند تا چاپ دوم آماده توزیع گردد.
وی تصریح کرد: در سری دوم هزار جلد دیگر از این کتاب فرهنگی به چاپ رسیده که 700 جلد آن پیش فروش شده است.
مدیر انتشارات کتیبه ماندگار گفت: از دوستانی که هنوز تقویم را نخریده اند و تمایل به خرید آن دارند می خواهیم که به انتشارات کتیبه ماندگار( خیابان گلستان) به شماره تماس 53243394 و چند کتابفروشی معتبر شهر مراجعه کنند.
حیدری با بیان این که با توجه به نوسانات بازار ، تمام تلاش در جهت عرضه این محصول فرهنگی با قیمت ثابت در بازار شد گفت: رقابت در قیمت و کیفیت با سالنامه های موجود در بازار،  از دیگر ویژگی های تقویم فرهنگی شهرضا می باشد.
وی گفت: از دوستان عزیز می خواهشمندیم که اگر در تقویم کم و کاستی یا ایرادی مشاهده کردند آن را به ما گوشزد کنند. مخصوصاً اگر اطلاعی از نخبگان علمی کشور دارند که در این تقویم نیامده با ارائه مستندات ما را مطلع کنند.
مدیر انتشارات کتیبه ماندگار گفت: از همه بزرگوارانی که در این مدت سه ماه به شکل های مختلف ما را در چاپ و عرضه تقویم یاری کردند سپاسگزاریم.
حیدری با بیان این که چاپ دوم تقویم در حال عرضه می باشد گفت: آماده ی همکاری  با کلیه ی نویسندگان و پژوهشگران شهرضایی می باشیم.
3 هزار جلد از تقویم فرهنگی در شهرضا به چاپ رسیده است.
ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                                هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang