کد خبر : 175250 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Feb 10 2019 1:23PM - 2019/02/10
0 نفر 0 نفر

راهپیمایی 22 بهمن در 6 شهر و روستای شهرستان شهرضا برگزار می شود

سیناخبر- مسئول ستاد هماهنگی و اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان شهرضا گفت: راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای شهرضا و منظریه و 4 روستای کهرویه، اسفرجان، هونجان و امین آباد برگزار می شود.

راهپیمایی 22 بهمن در 6 شهر و روستای شهرستان شهرضا برگزار می شود

به گزارش سیناخبر مرتضی ملکیان تصریح کرد: در شهرضا راهپیمایی ساعت9:30 صبح از میدان تاسوعا به سمت میدان حر انجام می شود و در صورت مناسب نبودن وضعیت آب و هوا تا سالن ورزشی شهید طحانی واقع در خیابان تختی ادامه دارد.

ملکیان افزود: راهپیمایی در روستای اسفرجان از پایگاه مقاومت بسیج تا امامزاده عبدالمطلب(ع) و در روستای امین آباد بعد از نماز ظهر از پایگاه مقاومت بسیج تا گلزار شهدا برگزار می شود.

وی گفت: در روستای کهرویه راهپیمایی در دو مسیرخیابان بسیج به سمت خیابان امامزادگان و مسیرخیابان مسجد صاحب الزمان (عج)، خیابان صاحب الزمان(عج) تا امامزادگان محمد و ابراهیم (ع) برگزار می شود.

مسئول ستاد هماهنگی و اجرایی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان شهرضا گفت: در روستای هونجان مسیر راهپیمایی از پایگاه مقاومت بسیج تا گلزار شهدا است.

ملکیان بیان داشت: در شهر منظریه راهپیمایی در دو مسیر میدان صاحب الزمان(عج)، بلوارمعلم، میدان شهدا و مسیر میدان امام حسین(ع)، بلوارمعلم، میدان شهدا برگزار می شود.

شهرستان شهرضا با جمعیت 160 هزار نفر و دو شهر منظریه و شهرضا و 23 روستا در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang