کد خبر : 175037 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Jan 10 2019 5:52PM - 2019/01/10
0 نفر 0 نفر

فرماندار شهرستان شهرضا گفت:

واگذاری طرح‌های عمرانی نیمه تمام شهرضا به بخش خصوصی ضروری است

سیناخبر - فرماندار شهرضا گفت: واگذاری طرح های نیمه تمام عمرانی شهرستان به بخش خصوصی تکلیفی قانونی است و همه دستگاه های اجرایی شهرضا ملزم به اجرای آن هستند.

واگذاری طرح‌های عمرانی نیمه تمام شهرضا به بخش خصوصی ضروری است

به گزارش سیناخبر، علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شهرضا گفت: معروفات و منکرات را باید در هر زمان متناسب با آن ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: در آستان چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران هستیم و بهترین معروف برگزاری هر چه با شکوه تر جشن این پیروزی بزرگ است.

فرماندار شهرضا گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان شهرضا برای به سرانجام رساندن طرح های نیمه تمام عمرانی باید مشارکت بخش خصوصی را جلب کنند.

رفیعی نژاد با بیان این که بودجه های دولتی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهرستان کفاف نمی دهد گفت: باید از بخش خصوصی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهرستان استفاده کرد.

وی گفت: طرح مشارکت فعالانه بخش خصوصی در تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان می تواند تحولی در روند اجرای پروژه ها در شهرضا ایجاد کند بر این اساس هیچ محدودیتی در اجرای این طرح وجود ندارد.

فرماندار شهرضا گفت: مسولان ادارات شهرستان باید عملکرد خود را در اختیار رسانه ها قرار داده تا مردم بدانند در این مدت چه کارهایی صورت گرفته است.

رفیعی نژاد گفت: نوسانات قیمت ها در بازار وضع را کمی آشفته کرده باید همه با رعایت انصاف برای عبور از این مرحله تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: در یکی از شبکه های فضای مجازی در شهرستان که نزدیک به هزار نفر عضو دارد وقتی مسایلی بیان می شود اکثرا سکوت می کنند.

فرماندار شهرضا گفت: سکوت انفعالی مردم شهرضا در برابر برخی شعار ها و اظهار نظرها خود یک منکر بزرگ است.

رفیعی نژاد گفت: باید جوانان انقلابی و افرادی که در انقلاب حضور داشته دستاورد های نظام را برای نسل جوان تعریف کنند.

وی گفت: دشمن قصد دارد تا با هجمه های سنگین و ایجاد جنگ روانی به ارزش های انقلاب ضربه وارد کند.
فرماندار شهرضا گفت: در راستای هم افزایی و هماهنگی و استفاده از ظرفیت های شهرستان باید به صورت سازمان دهی از این شرایط دفاع کرده و اجازه ندهیم دشمن به بدنه نظام آسیب وارد کند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang