کد خبر : 144591 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Nov 5 2018 8:28AM - 2018/11/05
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا گفت:

۱۳ آبان روز پافشاری بر استقلال است

سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: ۱۳ آبان روز پافشاری بر استقلال است، استقلالی که بینش آن از سرچشمه‌های دین و عقل می‌آید.

۱۳ آبان روز پافشاری بر استقلال است

حجت‌الاسلام سیف الله یعقوبی در حاشیه برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرضا، در گفت و گو با خبرنگار سیناخبر با بیان اینکه  ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار، مختص دانش آموزان نیست و روزی متعلق به همه ملت است، اظهار داشت: ۱۳ آبان ماه روز استکبار ستیزی، استقامت همگانی و ایستادگی در برابر زیاده خواهی های دشمنان است.

وی با بیان این که آمریکا هرگز قابل اعتماد نبوده و نیست، گفت: ۱۳ آبان باید موجب تقویت روحیه انقلابی همراه با بینش و بصیرت جوانان و آشنایی نسل جوان با توطئه های شوم آمریکا باشد.

امام جمعه شهرضا گفت: ۱۳ آبان ماه روز تجلی‌ آزادگی‌، شجاعت‌ و غیرت‌ انقلابی‌ ملت‌ عزیز ایران‌ اسلامی است.

وی ادامه داد: ۱۳ آبان ماه، روز دانش‌آموز، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان عالم، روز مبارزه با زیاده‌خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه‌های استکبار جهانی است.

یعقوبی تصریح کرد: ۱۳ آبان روز پافشاری بر استقلال است، استقلالی که بینش آن از سرچشمه‌های دین و عقل می‌آید و ستون‌اش بیرق سرخ امام حسین (ع) است.

وی گفت: ۱۳ آبان روز پاسداشت خون شهیدانی است که در تاریخ ایران اسلامی در برابر زور و تزویر ایستادند، شهیدانی که رشادت‌های آنها ضامن امنیت کشور است.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه امام راحل (ره) این روز را «انقلاب دوم مردم ایران» نامیدند، تصریح کرد: ایشان به جهانیان اعلام کرد که آمریکا، قدرتی غیرقابل اعتماد و ستمگر است که از هیچ اقدامی برای غارت کشورهای دیگر کوتاهی نمی‌کند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang