کد خبر : 144377 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Oct 6 2018 8:31AM - 2018/10/06
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا :

قدرت نظامی ایران دشمن را به ترس و وحشت انداخته است

سیناخبر- امام جمعه شهرضا گفت: حمله مناسب موشک های ایران به مقر تروریست ها دشمن را به ترس و وحشت انداخته است .

قدرت نظامی ایران دشمن را به ترس و وحشت انداخته است

به گزارش سیناخبرحجت الاسلام حاج شیخ سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: علت تمام مخالفت هاوتوطئه چینی های دشمن برای ایران استقلال وخودکفایی این کشور در منطقه است.

حجت الاسلام یعقوبی ایران را کشوری مستقل دانست و افزود : ایران مسیر استقلال خود را پیدا کرده است و زیر بار استعمار و زور نمی رود .

امام جمعه شهرضا در خصوص اتهام بیجای نخست وزیر اسرائیل درباره وجود مرکز اتمی در ایران گفت: ایران هیچ باک وترسی ازبازرسی و بررسی ندارد وتمام این حرفها به خاطر عدم قبول استقلال نظامی ایران است.

 حجت الاسلام یعقوبی اذعان داشت: ما نباید نقطعه ضعف دست دشمن دهیم تا می توانیم مقاومت کنیم تا حرف خود را به کرسی بنشانیم .

وی در خصوص دست نشاندگان آمریکا و انگلیس اظهارکرد: آل سعود نوکر سینه چاک آمریکاست و با تمام تحقیر وتوهین ها، فرمانبردستورات آنان است .

امام جمعه شهرضا گفت: در دادگاه لاهه ، استقلال وهمزیستی مسالمت آمیز  جهانی ایران با دیگر کشورها، روشن وآمریکا رسوا شد .

حجت الاسلام یعقوبی هفته نیروی انتظامی را به تمام ضامنان امنیت تبریک گفت و افزود: برقراری نظم و امنیت در کشور ومقابله با دزدان و اخلالگران امنیت به دست نیروی انتظامی و برای بهتر عمل کردن ایشان به همکاری مردم نیاز است.

وی مجاهدت وسخت کوشی در وظیفه را به تمامی شاغلان این عرصه سفارش نمود وگفت:  اعتماد بین مردم و پلیس اعتماد دیرینه ای است و باقی ماندن این اعتماد  همکاری دوجانبه را می طلبد. مردم باید  در ملایمات یا نابهنجاری ها با 110 تماس گیرند و این افراد  نیز خود را به موقع به مردم برسانند.

 امام جمعه شهرضا با اشاره به 15 مهرماه روز روستا وعشایر اظهار داشت : دولت با سرمایه گذاری در روستاها، مهاجرت از روستا به شهررا کاهش دهد ومانند زمان گذشته روستا باید تامین کننده مایحتاج و مواد غذایی و اولیه شهر وکشور باشد.

حجت الاسلام یعقوبی 25 محرم الحرام شهادت امام سجاد راتسلیت ودر خصوص شجاعت پیام رسان کربلا گفت: امام سجاد (ع) با روش تقیه وخواندن دعا و روضه نهضت عاشورا را به نسل های بعدی منتقل کرد.

وی مطالعه صحیفه سجادیه برای شیعیان را امرمهم دانست وگفت:  خواندن دعاهای منظومه در صحیفه سجادیه روح و بعدمعنوی انسان را می پروراند.

خطیب نماز جمعه شهرضا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان گفت : بیان سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری حاکی از آن است که تمام گفتنی ها گفته شده وموقع پند گیری و عملی کردن شنیده هاست.

وی در خصوص رفع مشکلات مردمی افزود : مسئولان بدانند تا زمانی که مردم حامی اعمال آنها باشند در کارشان موفق هستند.

شهرستان شهرضا با جمعیت حدود 160 هزار نفر و  در80 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang