کد خبر : 144195 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Sep 10 2018 5:14PM - 2018/09/10
0 نفر 0 نفر

نماینده مردم شهرضا ودهاقان:

با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافق هستم

سیناخبر- نماینده مردم شهرضا و دهاقان بابیان اینکه با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافق هستم ، گفت: در صورت ارائه طرحی کامل و جامع در این خصوص، من هم با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافقت می کنم.

با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافق هستم

به گزارش روز دوشنبه سیناخبرسمیه محمودی در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان شهرضا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: اگرطرحی به مجلس بیاید که بودجه کشور ،بودجه دولتی، عملکرد مسئولان ، شرکت های دولتی وغیردولتی ومیزان مالیات پرداختی مشخص شود، من هم با طرح شفافیت آرای نمایندگان موافقت می کنم.
وی بابیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی ، مسئولان باید از توسعه تعاونی ها حمایت کنند، تصریح کرد: کمرنگ بودن بخش تعاون به علت ضعف در برخی قوانین و حمایت نکردن دولت ها است.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان با اشاره به ارائه طرح تفکیک وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در مجلس افزود: ادغام وزارتخانه های کار، تعاون و رفاه اجتماعی یک تصمیم اشتباه بود اما در شرایط فعلی نیز تصویب یک طرح غیرکارشناسی اشتباه است
محمودی گفت: چنانچه مشکلات اقتصادی کشور برطرف شود می توان درباره تفکیک وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تصمیم گرفت.
وی تصریح کرد: نجات از شرایط بد اقتصادی نیازمند حمایت مردم است.
نماینده مردم شهرضا و دهاقان با اشاره به اینکه عبور از مراحل مختلف و سخت جنگ تحمیلی با همبستگی مردم ممکن شد، خواستار تقویت اتحاد و همبستگی ملی برای غلبه بر مشکلات شد.
محمودی افزود : دشمن می داند، نظام جمهوری اسلامی ایران، مردمی است و به همین دلیل بر منفی کردن افکار عمومی نسبت به نظام تلاش می کند.
وی به طرح ایجاد سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی در صحن علنی مجلس اشاره کرد و گفت: این طرح مغایر با اصل 85 قانون اساسی بود و برای دولت بار مالی جدید ایجاد می کرد بنابراین رای نیاورد.
نماینده مردم شهرضا افزود: در شرایط فعلی باید ساختار و قوانین را اصلاح کنیم و به فکر تشکیل و تصویب ساختار و قوانین جدید نباشیم .


فرماندار شهرضا نیز گفت: تعاونی ها در رسیدن به نقطه تعادل اقتصادی نقش موثری دارند اما در شرایط فعلی نتوانسته اند به خوبی عمل کنند.
علی اصغر رفیعی نژاد تصریح کرد: در نوسانات اخیر ارزی، اگر تعاونی ها حضور فعال و فراگیر داشتند، اخلالگران نظام اقتصادی نمی توانستند این نوسانات را به وجود آورند.
وی افزود: تعاونی ها، بازوی عملیاتی و کمک کننده تفکرات دولت و یاری دهنده بخش خصوصی در سالم سازی اقتصاد هستند.
فرماندارشهرضا با اعتقاد به اینکه در شرایط فعلی کشور، جای تعاونی های توانمند خالی است، ابراز امیدواری کرد: با هم افزایی و هم اندیشی بتوان مشکلات اقتصادی ناخواسته کشور را حل کرد.
وی توسعه تعاونی ها را باعث کوچکتر شدن نقش دولت در اقتصاد و به سود ملت دانست و گفت: امیداست در آینده شاهد فعال تر شدن و پویایی تعاونی ها در کشور باشیم.
به مناسبت هفته تعاون از سه شرکت تعاونی و هشت فعال این عرصه در شهرستان شهرضا تجلیل شد.
این شهرستان با جمعیتی حدود 160 هزار نفر در 70 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang