کد خبر : 133939 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 10 2018 4:57PM - 2018/08/10
0 نفر 0 نفر

امام جمعه موقت شهرضا گفت:

تحقق مبارزه با فساد، امید میان مردم ایجاد می کند

سیناخبر - امام جمعه موقت شهرضا گفت: برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و متخلفان این حوزه امید میان مردم ایجاد می کند.

تحقق مبارزه با فساد، امید میان مردم ایجاد می کند

به گزارش سیناخبر، حجت الاسلام و المسلمین یحیی رهایی در خطبه های نماز جمعه شهرضا در مسجد صدیقه طاهره(س) گقت: خواست عمومی مردم، برخورد قاطع، عملی و بدون ملاحظه با فساد است.

وی تصریح کرد: متخلفان در هر جایگاه و منصبی که هستند باید برخورد انقلابی و جدی صورت گیرد تا جلوی فساد در کشور گرفته شود.

امام جمعه موقت شهرضا برخورد قاطع با اخلالگران و خیانتکاران اقتصادی را مهمترین خواست مردم از دستگاه قضایی

 دانست وافزود:  مبارزه با متخلفان اقتصادی تنها بر دوش قوه قضاییه نیست بلکه قوای مقننه و مجریه نیز در برخورد با موضوع فساد مسئول هستند.

رهایی گفت: در همه دستگاه ها و نهادها، شفاف سازی مانع بروز فساد می شود لذا هرچه دست واسطه ها را کوتاه تر کنیم، جلوی ترویج فساد را بیشتر گرفته ایم.

وی اظهار داشت: در شرایط سخت کنونی افراد باید تقوای الهی پیشه کرده و به خدا توکل کنند و پا از فرامین الهی بیرون نگذارند، بی شک خدا گشایش فراهم خواهد کرد.

امام جمعه موقت شهرضا با بیان این که غالبا انسان ها از راه های غیر الهی می خواهند خود را از سختی ها نجات دهند گفت: من به شما توصیه می کنم با خدا باشید کار خداپسندانه انجام دهید خدا شما را از مشکلات نجات خواهد داد.

رهایی گفت: مردم در دوران 40 سال انقلاب با مشکلاتی رو به رو بوده از جمله جنگ، اما مردم با اعتماد و اعتقاد به امام (ره) و انقلاب و اسلام مشکلات را پشت سر گذاشته و موجب تداوم انقلاب شده اند.

وی تصریح کرد: در دوران جنگ شرایط بسیار سخت تر از شرایط کنونی بود و مردم تحت شرایط سخت معیشتی بودند اما با اتحاد و اعتقاد جامعه اسلامی را پایدار نگه داشت و آن را مقاوم تر کرد.

امام جمعه موقت شهرضا  گفت: خداوند بارها مسلمانان را در شرایط سخت امتحان کرده و آن هایی که تقوا پیشه کردند از این امتحانات سربلند بیرون آمدند.

رهایی گفت: دشمن با تمام قوا به میدان آمده و رئیس‌جمهور آمریکا می خواهد با فشارهای اقتصادی علیه ایران مردم را ناامید کند و کشورهای اسلامی را تحت فشار قرار داده و جهان اسلام را بهم بریزد.

وی تصریح کرد: عده ای هم از داخل ضربه میزنند افرادی که از خون شهدا استفاده کرده و حالا به جای خدمت، خیانت می کنند مصداق حقیقی مفسدان فی الارض هستند.

امام جمعه موقت شهرضا  گفت:  در شرایط بحرانی نیاز به مدیران شجاع، با درایت و تحصیل کرده داریم تا بتواند مشکلات را حل کنند.

رهایی با بیان این که نمایندگان مجلس باید برای مردم کار کنند نه برای منافع شخصی خود گفت: مردم از نمایندگان مجلس انتظار دارند تا در طرح پرسش از ریس جمهور به صورت جدی وارد عمل بشوند نه این که با مذاکرات پشت پرده و برای منافع خود امضای خود را پس بگیرند و از آن بی توجه رد شوند.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang