کد خبر : 133926 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : Aug 9 2018 10:30AM - 2018/08/09
2 نفر 0 نفر

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرضا:

مکانی برای خبرنگاران در یکی از معابرعمومی درنظر گرفته شود

سیناخبر- رییس شورای اسلامی شهر شهرضا در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان شهرضا گفت: در صدد هستیم تا در یکی از معابرشهر مکانی به خبرنگاران اختصاص یابد.

مکانی برای خبرنگاران در یکی از معابرعمومی درنظر گرفته شود

مهدی صالحپور در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگاردر نهالستان شهرداری شهرضا برای تجلیل از خبرنگاران شهرستان شهرضا برگزار شد گفت: از دیرباز اولین سوال در بیان عامه " چه خبر " بود و همه به دنبال خبرهای جدید بودند و همین مسئله اهمیت موضوع خبر وخبرنگاری را بیان می کند.

صالحپور افزود:  تاثیر خبر بر روحیات مردم از دید کسی مخفی نیست و این خبرنگاران هستند که با نحوه نوشتن خبر می توانند تاثیرات متفاوتی بر روحیات جامعه بگذارند.

وی  با اشاره به لزوم ایجاد انجمن خبرنگاران شهرضا تصریح کرد: خبرنگاران به خاطرحضور دائمی در صحنه و آگاهی از مسایل ، بسیاری از دردها را می دانند و شاید در زمان حال دیده نشوند ولی باگذشت زمان ارزش کارشان نمایان می شود.

رییس شورای اسلامی شهر شهرضا بیان داشت: در بحث مدیریت شهری خبرنگاران با بازگو کردن مشکلات می توانند برای رفع آن ها  به ادارات شهرستان کمک کنند زیرا خبرنگاران مطمئن ترین منبع برای بیان مشکلات شهری هستند.

صالحپور با بیان آمادگی شورای شهر برای استقبال از خبرنگاران در جلسات علنی روزهای یکشنبه اذعان داشت: به دنبال ایجاد فضایی برای به نمایش گذاشتن عکس های زیبا ی عکاسان در مناسبت های خاص هستیم.

در مراسم تجلیل که به همت فرمانداری، بخشداری، شهرداری و شورای شهربرگزارشدعلی اصغر رفیعی نژاد فرماندارشهرضا، محمدحسین داراب معاون فرماندار، محسن یونسی بخشدارمرکزی شهرضا، حاج مهدی صالحپور رییس شورای اسلامی شهر، مهدی رضایی معاون شهردار، حاج کمال خدادادی نائب رییس شورای اسلامی شهر، مرتضی آقاخانی عضو شورا، سید مهدی فاطمی عضو شورا و آرزو قوامی عضو شورا، سیدمجتبی نوابی ، رسول صیادی ومرتضی  شمس  حضور داشتند.

در این مراسم یاد ونام 244 شهیدخبرنگار،  50 جانباز و  12 آزاده سرافراز و  شهید محمدرضا مصدقیان عکاس، خبرنگار و هنرمند شهرضایی نیز گرامی داشته شد.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang