کد خبر : 103237 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : May 12 2018 10:11AM - 2018/05/12
0 نفر 0 نفر

امام جمعه شهرضا :

خروج آمریکا از برجام به معنای ضعف دشمن است

سیناخبر- امام جمعه شهرضا گفت: آمریکا از قدرت ایران اسلامی در منطقه می ترسد و با اصل نظام جمهوری اسلامی دشمنی می کند .

خروج آمریکا از برجام به معنای ضعف دشمن  است

به گزارش سیناخبر  حجت الاسلام حاج شیخ سیف الله یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: اعتماد به آمریکا کار اشتباهی است وباید همیشه به یاد داشت که آمریکا دشمن سر سخت این مملکت است.

حجت الاسلام یعقوبی خروج از برجام را عمل ناپسندانه دانست و افزود : رئیس جمهور آمریکا ناقص العقل است واز یک بیمار روانی انتظار بهتری نباید داشت .

وی اظهارکرد : تاریخ مشاهده گر وثبت کننده بد عهدی های بی شمار آمریکا وبیگانگان بوده است وباردیگر این عهد شکنی را برای آیندگان ثابت کرد.

امام جمعه شهرضا ایستادگی در مقابل آمریکا را سفارش کرد واذعان داشت : دولت مردان ومردم باید یک صدا به آمریکا " نه" بگویند وتا زمانی که وحدت بین ملت ودولت باشد آمریکا از نقض برجام  مانند گذشته سودی نخواهد برد.

حجت الاسلام یعقوبی راه مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا را خرید کالای ایرانی دانست و افزود: حمایت از تولید کنندگان برای بالابردن کیفیت محصولات وترغیب مردم به خرید تولیدات داخلی کشور، همت وتلاش همه جانبه را می طلبد .

وی توسعه وهمکاری با کشورهای همسایه را راه مقابله وفرار از تحریم وفشار های آمریکا برشمرد واذعان داشت : امروزه باید دولت درصدد رایزنی ها برای ارتباط با دنیای خارج و کشورهای همسایه باشد واین امر را توسعه وگسترش دهد .

 امام جمعه شهرضاگفت : با نقض برجام شعار" ما می توانیم " باید بار دیگر در رگ های مردم ومسئولان زنده شود و وابستگی را به خارج کم کنیم وبا استقامت بیشترمحصولات ارزنده ای بسازیم .

 حجت الاسلام یعقوبی تمسک به قرآن را تنها راه پیشرفت دانست واظهارکرد : عبرت گرفتن از آموزه های قرانی واهمیت دادن به قرآن از اهم امور است وباید برای تربیت دینی وقرآنی آینده سازان مملکت از هیچ کاری دریغ نکنیم .

وی عمل زیبای آموزش وپرورش در تربیت دانش آموزان قرآنی راتمجیدکرد وگفت : آموزش وپرورش شهرستان شهرضا امانت دار خوبی است و با اجرای مسابقات قرآنی فرزندان را به امر دین تشویق می کند.

خطیب نماز جمعه شهرضا هفته معلم وروز بزرگداشت شهید مطهری را گرامی داشت و اظهار کرد: معلمان با جاری ساختن علم ودانش در زبان فرزندان احیا کنندگان جامعه می باشند .

وی  روزهای پایانی ماه شعبان المعظم را فرصت مناسب برای توبه واستغفار دانست وگفت : ماه شعبان ماه رسول الله(ص) است واز این فرصت اندک وباقی مانده نهایت استفاده وآمادگی برای حضور درماه رمضان المبارک را فراهم سازید .

امام جمعه شهرضا  هفته آخر ماه شعبان را هفته غبار روبی مساجد اعلام کرد وافزود: با دعوت از افراد در ماه رمضان، مساجد این سنگرهای عبادت وچشم کور کن دشمن را پرجلوه ترکنیم .

حجت الاسلام یعقوبی گفت: مساجد ما باید مملو از جوانان سرزنده باشد وجزء خوانی ومجالس وعظ در ماه رمضان فراموش نشود .

شهرستان شهرضا با جمعیت حدود 160 هزار نفر و  در80 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است .

ارسال به دوستان
تصاویر خبر
نظرات
Designed and Powerd by Afrang