کد خبر : 103236 دسته : اجتماعی و فرهنگی
تاریخ انتشار : May 12 2018 1:14AM - 2018/05/12
0 نفر 0 نفر

پس از اقامه نماز جمعه؛

مردم شهرضا علیه بد عهدی آمریکا در برجام راهپیمایی کردند

سیناخبر - در پی بد عهدی آمریکا به مذاکرات برجام و خروج از آن مردم آگاه و انقلابی کشورمان پس از اقامه نمازهای جمعه در سراسر کشور به خیابان ها آمدند تا نفرت و انزجار خود را از پیمان شکنی آمریکا اعلام کنند.

مردم شهرضا علیه بد عهدی آمریکا در برجام راهپیمایی کردند

به گزارش سیناخبر-در شهرضا نیز مردم نماز گزار پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی و سر دادن شعارهای انقلابی خشم و نفرت خود را از بد عهدی استکبار و پیمان شکنی ستمگران نشان دادند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرضا با برپایی راهپیمایی، بد عهدی آمریکا و خروج این کشور از برجام را محکوم کردند.

نمازگزاران شهرضایی در این راهپیمایی که با حضور طلاب، بسیجیان، مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، با سردادن شعار «مرگ بر آمریکا» و "مرگ بر اسرائیل" انزجار خود را از اقدامات سلطه‌طلبی آمریکا و رژیم صهیونیستی در جهان اعلام کردند.

مردم در این راهپیمایی بر ایستادگی ملت ایران بر آرمان‌های اصیل انقلاب و امام راحل و همچنین پیروی از منویات مقام معظم رهبری تأکید کردند.

راهپیمایی کنندگان همچنین ضمن تأکید بر قابل اعتماد نبودن کشورهای غربی، خواستار تلاش مسئولان برای حفظ اقتدار و عزت ایران اسلامی شدند.

نمازگزاران شهرضایی در طی مسیر با حمل پلاکاردها و دست نوشته هایی با مضامین «مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل» و نیز سر دادن شعارهای اطاعت از رهبری  اطاعت از امام است، ملت ما هوشیار است  از آمریکا بیزار است خشم خود را از بد عهدی آمریکا نشان دادند و از مسئولان خواستند با این پیمان شکنی برخورد کنند.

پیش از این شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرضا در اطلاعیه ای از مردم شهرستان برای حضور در راهپیمایی ضد استکباری که همزمان با سراسر کشور برگزار می شود دعوت کرده بود.

در بخشی اطلاعیه این شورا آمده بود،اقدام جنون آمیز رئیس جمهور آمریکا در خروج یک جانبه از برجام با هدف تشدید جنگ روانی و فشار اقتصادی مضاعف بر ملت شجاع و مقاوم ایران اسلامی و اظهارات سخیف این بازیچه لابی صهیونیست ها علیه ایران، بیانگر خوی استکباری و اصلاح ناپذیر بودن هیات حاکمه شیطان بزرگ امریکا و از سوی دیگر، اثبات حقانیت آرمان استکبار ستیزی انقلاب اسلامی و مواضع حکیمانه و هوشیاری امت اسلامی در تبیین گهربار چرایی، بی اعتمادی به سردمداران ضد بشری به استکبار و طاغوت بزرگ آمریکا است.

ارسال به دوستان
تصاویر خبر

کلمات کلیدی

نظرات
Designed and Powerd by Afrang